Sanal Tur Nedir?

3 boyutlu panoramik fotoğraflar sayesinde bilgisayar ve internet ortamında interaktif olarak ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasını sağlayan bir uygulamadır. Sanal tur uygulamaları bir mekânı internetten tanıtmanın en etkili yöntemidir. 360 derecelik bir bakış açısıyla mekânı internetten gezen kişi, durup etrafına bakınabilir, detayları inceleyebilir. Panoramik fotoğraflar üzerine yerleştirilebilen interaktif kapılar ile bir sonraki panoramaya geçilebilmektedir.

Faydası Nedir?

İşletmeniz için hazırlanan sanal tur projesi ile ziyaretçileriniz çekim yapılan alanları sanki oradaymış hissi ile gezebilirler. Özellikle geçmişte otellerin yoğun olarak tercih ettiği sanal tur uygulaması günümüzde her sektör için öne çıkan bir görsel tanıtım yöntemi olmuştur. CD olarak oluşturulan sanal turlar emlak sektöründe broşürlere entegre edilerek ya da web sayfası üzerinden yayınlanarak potansiyel müşterilerin evlerinden daireleri gezmelerine olanak sağlamaktadır.

Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin işletmenizin kapılarını internet ortamına açarak ziyaretçilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatmak istemez misiniz?

Sık Sorulan Sorular

Sanal tur fiyatı nasıl belirleniyor?

Sahne başı ücretlendirme olarak belirlenmektedir. Bir alanın 360 derecelik görüntüsü 1 sahne olarak değerlendirilmektedir.

Fotoğraf çekim ne kadar sürüyor?

Ortalama 20 odalık bir proje çekimi 1 gün sürmektedir. Çekim sonrasında 3 günlük yazılım sürecinden sonra proje web sitenize entegre edilmektedir.

Hangi platformlardan görüntülenebilir?

Hazırladığımız sanal turların tamamı tüm internet tarayıcılarına uyumludur. Ayrıca HTML5 tekniği ile hazırlandığından dolayı Mobil / Tablet gibi cihazlar ile %100 uyumlu çalışır.

 • HDR Çekim

  HDR çekim çok yüksek fotoğraf kalitesi sağlar.

 • Bilgi Paneli

  Görüntülenen sahne hakkında bilgi modülü.

 • Müzik / Ambiyans

  Gezilen sahnenin atmosferine uygun müzik modülü.

 • Kat Planı

  Sahneler arasında hızlı geçişler için kat planı modülü.

 • MultiRes

  Yakınlaştırılan alan için detayların bozulmamasını sağlayan MultiRes modülü.

 • Öncesi / Sonrası

  Sahnenin öncesi ve sonrası farkını gösteren modül.

 • Ürün Odaklama

  Sahnede bulunan görsellerin hakkında detaylı bilgi.

 • Yönlendirmeler

  Sahneler arasındaki geçişler için OK modülü.

Profesyonel Sanal Tur Çözümleri İçin,